Sukienki do tańca towarzyskiego

Pracownia krawiecka Vicante oprócz tworzenia fraków, kamizelek i akcesoriów adresowanych do tancerzy zajmuje się również szyciem efektownych sukienek do tańca towarzyskiego dla młodych tancerek. W naszym sklepie tanecznym mogą Państwo nabyć wysokiej jakości sukienki do tańca dla klas HGF. W trosce o komfort naszych młodych Klientek oferujemy wyłącznie sukienki wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu są one dopasowane i nie ograniczają ruchów. Sukienka do tańca powinna być nie tylko piękna, lecz również wygodna i praktyczna.

Sukienki do tańca dla dziewcząt

Aby zapewnić tancerzowi maksymalną wygodę, należy przede wszystkim wybrać dopasowane spodnie do tańca towarzyskiego. Ważne więc, by przed złożeniem zamówienia dokładnie zdjąć miarę. Spodnie można dopasować łatwiej niż koszulę lub frak. Aby ustalić rozmiar, należy podać wzrost oraz obwód w pasie. W ofercie naszego sklepu tanecznego znajdą Państwo spodnie do tańca towarzyskiego w rozmiarach męskich XS (160-168 cm), S (168-176 cm), M (176-184 cm) oraz L (184-190 cm). Obwód w pasie dla wszystkich oferowanych przez nas spodni tanecznych może wynosić od 66 cm do 88 cm. W asortymencie mamy również wszelkie rozmiary dziecięce rozpoczynając od wzrostu 134cm i obwodu w pasie 54 cm. Szczegółowa tabela rozmiarów znajduje się na naszej stronie głównej. Oferujemy również wysokiej jakości skórzane paski do spodni.

Czym wyróżniają się sukienki do tańca towarzyskiego od Vicante?

Sukienki tworzone przez profesjonalnych krawców z Vicante spełniają wymogi regulaminu zarówno Fedaracji Tańca Sportowego, jak i Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Kroje naszych sukienek są dostosowane do przepisów obowiązujących przepisów w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasach rekreacyjnych HGF. Kupując sukienki taneczne od pracowni krawieckiej Vicante, mają Państwo pewność, że będą one eleganckie i dopasowane oraz wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, zgodnie z regulaminem zarówno jednej jak i drugiej federacji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych sukienek do tańca towarzyskiego. Jesteśmy doświadczoną firmą krawiecką, która chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące swojej oferty – zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, a także do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się w Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej 36.